Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.DÜNYA SAVAŞI YALANLARI
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]2.Dünya Savaşında NAZİLERİN DAHA GÜÇLÜ SİLAHLARA SAHİP OLDUĞU ALGISINI YARATAN MEDYA TAMAMEN YALAN SÖYLÜYOR. AMAÇLARI ŞU İŞTE BİZ DAHA GÜÇSÜZ SİLAHLARA SAHİPTİK BU YÜZDEN BU KADAR KAYIP VERDİK. ALAKASI YOK. ABD VE SOVYETLER TAMAMEN BECERİKSİZ OLDUKLARINDAN BUNCA KAYIP VERİLER. M4'LER ÇOK BASİT TANK GİBİ GÖSTERİLİYOR. EVET İLK MODELİ TENEKEYDİ LAKİN TİGER 1 LER TASARLANDIĞINDA M4A3 TANKLARINA 76MM M1 TOPU TAKILDI VE BU TOP 15 KM/H HIZA KADAR SALLANMIYORDU. M4'LER DE DİKEY STABİLİZASYON 15 KİLOMETREYE KADAR TOPU SARSMIYORDU. TİGER 1 VE 2 LER DE İSE STABİLİZASYONUN S HARFİ BİLE YOKTU. T-34-85'LER İSE BİRAZ MANTIKLI KULLANILSA 1 ADET TİGER 10 FARKLI T-34-85'İ YENEMEZDİ. SEN TANKA DOĞRU DİKEY İLERLERSEN RAHAT VURUR LAKİN 10 T-34-85 TİGER TANKININ TESPİT ETTİKTEN SONRA ÇAPRAZ İLERLESEYDİ HEM YEM OLMAZLARDI HEMDE TİGER NİŞANCISI RAHAT RAHAT VURAMAZDI. BU TARZ DA Kİ HATALAR YÜZÜNDEN NAZİLER ÇOK SAYIDA DÜŞMAN ÖLDÜRDÜ. YOKSA 1943 YILINDA IS-2 DAHİ VARDI VE SOVYET YAPIMI IS-2LER TİGER 1 E ORANLA HEM DAHA HIZLI HEM DAHA ZIRHLI HEMDE TOPU DAHA İYİ ÜSTELİK DAHA UCUZ. YANİ BUNLARI ANLATMAYIP SÜREKLİ BELGESELLERDE NAZİLERİN ÜSTÜN TEKNOLOJİNİ ANLATIYORLAR. 1943 YILINDA TİGER ÇIKTI LAKİN NEDEN TİGER TANKLARINDAN DAHA ÜSTÜN OLAN IS-2'LER BELGESELLERDE ZERRE ANLATILMIYOR ? [/color]
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda
    2014 Yılından Beri Tank Mühendisliği Hakkında Videolar Hazırlıyorum (Diğer Kanalım Kapandığı İçin Buradan Devam Ediyorum) Sizlere Tecrübe Ve Bilgilerimi Videolar Vasıtasıyla Aktararak Keyifli,Bilgi Verici Ve BİLİNMEYEN Bilgiler Sunuyorum.